Menu
Уряд сприяє першочерговому забезпеченню земельними ділянками учасників АТО

Уряд сприяє першочерговому забезпеченню земельними ділянками учасників АТО

By In Інформація для учасників АТО, Новини, Роз'яснення On 21.08.2015


1407322146-2932--znua

www.volynnews.com

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначає пріоритетність виділення земельних ділянок, зокрема, учасникам антитерористичної операції. З метою реалізації цього закону в середу, 19 серпня, Уряд прийняв проект розпорядження, яке передбачає безоплатне отримання у власність земельних ділянок учасниками антитерористичної операції, а також членами сім’ї учасника АТО у разі його смерті.

Згідно з вище згаданим нормативно-правовим актом, органам місцевого самоврядування рекомендовано розглядати звернення з даного приводу учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції в першочерговому порядку.

У десятиденний строк після подання заяв про виділення земельних ділянок відповідна інформація передається Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, її облік здійснюватиметься в Єдиному реєстрі учасників антитерористичної операції.

Прийняття розпорядження матиме позитивні соціально-економічні наслідки в частині реалізації конституційних прав учасників антитерористичної операції та сімей загиблих на безоплатне отримання у власність земельних ділянок.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.