Menu
Увага! Оновлені бюджетні рахунки до державного та місцевих бюджетів, які вводяться в дію з 03.01.2020 року

Увага! Оновлені бюджетні рахунки до державного та місцевих бюджетів, які вводяться в дію з 03.01.2020 року

By In Новини, Роз'яснення On 27.12.2019


У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 відкриті нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів згідно з вимогами Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет на 2020 рік», наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 №11 «Про бюджетну класифікацію» та наказу Державної казначейської служби України від 28.11.2019 №336 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету».

Рахунки вводяться в дію з 03 січня 2020 року.

Додатково інформуємо, що всі рахунки для зарахування платежів до Державного бюджету України та місцевих бюджетів розміщені на офіційному порталі Головного управління ДПС у Чернівецькій області (розділ «Бюджетні рахунки») за посиланням : https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/402528.html

Інформує ДПС Буковини: сплатити податки необхідно не пізніше 27 грудня

Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує платників податків, що відповідно до норм ПКУ термін сплати податків і зборів, якщо останній день сплати податкового зобов’язання припадає на вихідний або святковий день не переноситься, а податкові зобов’язання сплачуються напередодні встановленого граничного терміну.

Необхідно врахувати, що   Національний банк України визначив регламент роботи системи електронних платежів Національного банку (далі – СЕП)  та порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року:

– 26, 27 грудня 2019 року СЕП працюватиме в режимі продовженого банківського дня – на дві години;

– 28 грудня 2019 року до 13:00 через СЕП можуть здійснюватися лише платежі між банківськими установами, підпорядкованими одній юридичній особі, а також платежі, спрямовані до Національного банку України та органів Державної казначейської служби України. Національний банк та органи Державної казначейської служби можуть здійснювати платежі на адресу всіх учасників СЕП. Банківський день у СЕП закінчується о 15:00.

З метою вчасного здійснення розрахунків та надходження коштів до бюджету, недопущення формування податкового боргу, рекомендуємо здійснити всі необхідні податкові платежі до 28 грудня 2019 року. З 29 грудня до 2 січня включно та 6 січня – банки не працюватимуть.

Не залишайте сплату на останній день – У НОВИЙ РІК ВВІЙДІТЬ БЕЗ БОРГІВ!

 

З 03 січня 2020 року вступають у дію нові рахунки для сплати ЄСВ

Податківці Буковини наголошують, з 03 січня 2020 року вступають нові рахунки для сплати єдиного внеску, відкритих на балансі центрального апарату Казначейства України (МФО 899998)., за стандартом IBAN.

Починаючи з 03 січня 2020 року кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Переглянути нові реквізити рахунків можна на сайті Територіальних органів ДПС у Чернівецькій області в розділі «Бюджетні рахунки»: (https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/arhiv/401279.html),  або отримати, звернувшись до Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях.

Новини ДПС 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.