Menu
Увага! З 01 жовтня 2019 року будуть діяти нові бюджетні рахунки

Увага! З 01 жовтня 2019 року будуть діяти нові бюджетні рахунки

By In Новини, Оголошення, конкурси, Роз'яснення On 30.09.2019


Сторожинецьке управління Головне управління державної податкової служби у Чернівецькій області повідомляє про заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Таким чином, починаючи з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Із переліком оновлених рахунків можна ознайомитися на офіційному порталі Територіальних органів ДПС у Чернівецькій області у розділі «Бюджетні рахунки»  та на офіційному порталі ДКС України на сторінці ГУ ДКС України у Чернівецькій області в рубриці «Реквізити рахунків».

При цьому одержувач, МФО банку та код отримувача залишаються без змін, а саме : одержувач – УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У СТОРОЖИНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, МФО – 899998, КОД ОДЕРЖУВАЧА – 37835756.

Також повідомляємо, про необхідність відображення в пункті «Призначення платежу» платіжного документа на сплату податків і зборів назви населеного пункту (села), в якому знаходиться об’єкт оподаткування (майно, земельна ділянка тощо), які зараховуються до місцевого бюджету територіальних громад та сільських рад.

Новини ДПС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.