Menu
В МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ БУКОВИНЦІ СПЛАТИЛИ 19,8 МЛН. ГРН. ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

В МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ БУКОВИНЦІ СПЛАТИЛИ 19,8 МЛН. ГРН. ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

By In Новини, Роз'яснення On 29.07.2019


Розповідають у Головному фіскальному відомстві Буковини. Відтак, з початку  2019 року власники  об’єктів житлової та  нежитлової нерухомості області – фізичні та юридичні особи, у володінні яких перебуває майно, що підлягає оподаткуванню сплатили до регіональних скарбниць понад 19,8 млн. грн. податку.

Фіскали проаналізували, юридичні особи спрямували до бюджету свою долю за квадратні метри у розмірі майже 13,3 млн. грн., решта – 6,5 млн. грн. сплатили фізичні особи.

У розрізі районів розподіл сплати податку такий: Вижницький –  815,3 тис. грн., Герцаївський – 517,9 тис. грн., Глибоцький –  678,6 тис. грн., Заставнівський – 579,5 тис. грн., Кельменецький – 640,6 тис. грн., Кіцманський – 1,2 млн. грн., Новоселицький – 2,7 млн. грн., Путильський – 263,1 тис. грн., Сокирянський – 1 млн. грн., Сторожинецький – 819 тис. грн., Хотинський – 601,1 тис. грн., м. Чернівці –  9,5 тис. грн., м. Новодністровськ – 459,1 тис. грн.

У фіскальній службі наголошують, до 1 липня буковинці (крім юридичних осіб) – власники нерухомого майна, за яке необхідно сплатити податок вже отримали податкове повідомлення про нараховану суму податку. Відтак, впродовж 60 календарних днів з дня отримання повідомлення-рішення від органу ДФС такі платники зобов’язані перерахувати суму податку на вказані у повідомленні реквізити.

Слід знати, громадянам варто звернутися для звірки до фіскальної служби за місцем проживання у випадку, якщо хтось наразі не отримав податкове повідомлення-рішення. А також платникам, які вважають, що відомство неправомірно нарахувало суму податку до сплати, платникам, які не вважають себе такими, але отримали податкові повідомлення – рішення. При зверненні із собою необхідно мати документи, що посвідчують особу, документи про право власності на майно та податкове повідомлення – рішення.

Адреси територіальних ЦОПів на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області наголошують, останній день сплати податку на майно – 29 серпня 2019 року.

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.