Menu
В.о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василь Гоцуляк привітав працівників ветеринарної медицини району з професійним святом

В.о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василь Гоцуляк привітав працівників ветеринарної медицини району з професійним святом

By In Новини On 08.08.2019


8 серпня в.о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василь Гоцуляк взяв участь в урочистому зібранні з нагоди відзначення в районі дня працівників ветеринарної медицини, що провели у приміщенні Сторожинецького районного управління Держпродспоживслужби України в Чернівецькій області.

Посадовець привітав працівників ветеринарної медицини із професійним святом.

За його словами, сумлінна праця спеціалістів ветеринарної медицини з попередження надзвичайних ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру, недопущення на внутрішній ринок неякісної тваринної продукції високо цінується керівництвом району.

 

В.о. голови райдержадміністрації Василь Гоцуляк висловив впевненість в тому, що працівники ветмедицини району і надалі з високою відповідальністю виконуватимуть покладені на них завдання, а їхні зусилля винагороджуватимуться повагою жителів Підгір’я.

З нагоди професійного свята працівників ветеринарної медицини нагороджено спільними почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Із професійним святом присутніх також привітали заступник голови районної ради Володимир Філіпович, начальник Сторожинецького районного управління Держпродспоживслужби України в Чернівецькій області Мирослав Швед, голова Чернівецької обласної ради профспілки працівників АПК Михайло Серецький та головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та державних закупівель Сторожинецької міської ради Михайло Галицький.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.