Menu
В. о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василь Гоцуляк взяв участь у засіданні ХХХІІ сесії районної ради VІІ скликання

В. о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василь Гоцуляк взяв участь у засіданні ХХХІІ сесії районної ради VІІ скликання

By In Новини On 25.10.2019


Сьогодні, 25 жовтня, в. о. голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василь Гоцуляк взяв участь у засіданні XXXIІ сесії районної ради VII скликання.

Під час засідання депутати розглянули 20 питань. Серед яких питання про стан підготовки підприємств, організацій та установ соціальної сфери Сторожинецького району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік; про затвердження Програми підтримки сталого функціо-нування комунального некомерційного підприємства «Сторожинецький районний Центр первинної медико-санітарної  допомоги» на 2019  рік в новій редакції; про затвердження Програми розвитку інформаційно-видавничої та поліграфічної галузей Сторожинецького району на 2019-2020 роки в новій редакції.

Зокрема обговорено питання про стан оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району; про передачу безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району в комунальну власність та на баланс об’єднаної територіальної громади в особі Сторожинецької міської ради будівель, споруд та майна окремих бюджетних установ.

Окрім того, розглянуто питання про надання дозволу Сторожинецькому районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на проведення капітального ремонту покрівлі адмінбудинку та приміщень по                            вул. Б. Хмельницького, 9 і автогаражів по вул. Лопуляка в                м. Сторожинець.

За результатами засідання сесії прийнято відповідні рішення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.