Menu
В рамках проведення Дня Пенсійного фонду мешканці Великокучурівської ОТГ отримали фахові роз’яснення питань пенсійного забезпечення

В рамках проведення Дня Пенсійного фонду мешканці Великокучурівської ОТГ отримали фахові роз’яснення питань пенсійного забезпечення

By In Новини On 18.12.2019


Як інформують у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, 16 грудня фахівці  Сторожинецького  відділу обслуговування громадян провели День Пенсійного фонду України для мешканців Великокучурівської об’єднаної територіальної громади.

Представники пенсійної служби поінформували громадян про засади пенсійного забезпечення, надали роз’яснення умов та порядку призначення різних видів пенсій, назвали складові, які впливають на обчислення їх розміру. Ознайомили з переліком документів, які потрібно подати до сервісного центру для призначення пенсії, надали детальні відповіді на індивідуальні запитання щодо порядку зарахування страхового стажу, проведених цьогоріч перерахунків пенсій, отримання пенсій через банківські установи, виготовлення електронних пенсійних посвідчень тощо.

Пенсійники поінформували місцевих мешканців про широкий  спектр електронних послуг вебпорталу Пенсійного фонду, пояснили порядок реєстрації та спосіб пошуку потрібних даних, ознайомили з новим сервісом звернення за пенсією «в один дотик», розповіли про зручність оперативного отримання корисної інформації через СМС-інформування.

В ході виїзного робочого дня представники Фонду зустрілися з трудовими колективами, які входять до складу громади. Акцентуючи увагу на негативних наслідках неофіційного працевлаштування, мінімізації або несплати єдиного соціального внеску, закликали роботодавців та їхніх працівників дбати про своє майбутнє, адже воно формується саме сьогодні. Зазначили, що реалізація права на пенсійне забезпечення залежить від тривалості страхового стажу, а з огляду на підвищення законодавчих вимог до необхідної його тривалості порадили дбати про набуття стажу вже сьогодні. Наголосили, що зарахування періоду діяльності до стажу відбувається винятково за умови офіційного працевлаштування і своєчасної сплати внесків у розмірі, не меншому за мінімальний. І чим більшими будуть заробітки, сума сплачених внесків, тим на більшу пенсію можна буде розраховувати після виходу на заслужений відпочинок, зауважили пенсійники. Повідомивши про зручну можливість відстеження персональної інформації та отримання іншої корисної інформації й послуг з соціального і пенсійного забезпечення на вебпорталі Пенсійного фонду, пояснили спосіб реєстрації на цьому зручному онлайн-сервісі, закликали долучатись до числа його користувачів і роздали інформаційні буклети.

 

Сайт Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.