Menu
В Україні сформують реєстр волонтерів АТО

В Україні сформують реєстр волонтерів АТО

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 23.10.2014


peredachkaЗаконом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги» від 2 вересня 2014 року № 1668-VII врегульовано питання щодо порядку формування та ведення Реєстру волонтерів АТО, повідомляє Державна податкова інспекція у Сторожинецькому районі.

Так, Розділ VII «Прикінцеві положення» Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» доповнено новими положеннями. Зокрема, пунктом 2-1 такого змісту: Реєстр волонтерів антитерористичної операції формується і ведеться центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, та оприлюднюється на його офіційному веб-сайті. Порядок формування та ведення Реєстру волонтерів антитерористичної операції визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.

Для включення до Реєстру волонтерів антитерористичної операції благодійник – фізична особа подає заяву, копію документа про реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) та довідку з банку (довідки з банків) із зазначенням реквізитів рахунків, відкритих на ім’я такого волонтера, що призначені для здійснення благодійної діяльності. Включення до Реєстру здійснюється за заявницьким принципом протягом одного робочого дня.

Витребування інших відомостей та документів, не передбачених цим пунктом, забороняється.

При цьому слід зазначити, що до дати запровадження Реєстру волонтерів АТО вимоги щодо внесення благодійників –фізичних осіб до цього реєстру не застосовуються.

Читайте також:

Новини податкової


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.