Menu
Василь Гоцуляк провів нараду за підсумками осіннього призову 2019 року до Збройних Сил України та інших військових формувань

Василь Гоцуляк провів нараду за підсумками осіннього призову 2019 року до Збройних Сил України та інших військових формувань

By In Новини On 10.01.2020


10 січня під керівництвом в. о. голови районної державної адміністрації Василя Гоцулякавідбулася нарада з головами та начальниками військово-облікових столів місцевих рад району. Під час заходу підведено підсумки проведення осіннього призову 2019 року до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Як зазначив у своєму виступі військовий комісар Сторожинецького районного військового комісаріату Сергй Арушанян, Сторожинецький район на 109 % виконав планове завдання щодо осіннього призову 2019 року до Збройних Сил України, що дозволило зайняти перше місце серед військових комісаріатів Чернівецької області.

Відтак військовий комісар висловив подяку начальникам військово-облікових столів місцевих рад району за сумлінне виконання посадових обов’язків та проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Водночас військовий комісар інформував про порушені кримінальні та адміністративні провадження щодо мешканців Сторожинецького району за ухилення від строкової служби. Своєю чергою, Василь Гоцуляк також висловив подяку присутнім головам місцевих рад району та начальникам ВОС за успішне виконання завдань щодо осіннього призову.

За підсумками наради надано відповідні доручення.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.