Menu
Від ліцензування продажу підакцизних товарів місцеві бюджети Буковини отримали 8,3 мільйони гривень

Від ліцензування продажу підакцизних товарів місцеві бюджети Буковини отримали 8,3 мільйони гривень

By In Новини, Роз'яснення On 16.08.2019


За інформацією Головного управління ДФС у Чернівецькій області, впродовж січня-липня 2019 року, надходження до місцевих бюджетів плати за ліцензії на виробництво, оптової та роздрібної торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами у січні-липні 2019 року склали 8 мільйонів 280 тисяч гривень. Плановий показник виконано на 103,9 відсотки.

Крім того, завдяки споживачам тютюну та алкоголю цьогоріч місцеві бюджети отримали ще 59,8 мільйона гривень надходжень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

Нагадаємо, що згідно з Податковим кодексом України суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, можуть провадити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами у разі наявності відповідної ліцензії. Фахівці фіскальної служби області не припиняють проводити активні заходи й аби спонукати підприємців до сумлінності й суворого дотримання правил торгівлі підакцизною продукцією, адже це прямі доходи місцевих громад.

Загалом на даний час на Буковині діють 2164 суб’єктів господарювання, переважно фізичних осіб-підприємців, які є власниками 4639 ліцензій на реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів.   За несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 72 ліцензій. У структурі надходжень від ліцензування роздрібної торгівлі понад 72 відсотків припадає на заклади торгівлі у місті Чернівці.

Довідково кількість отриманих ліцензій на реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів по районах: Вижницький район  – 425, Герцаївський район – 138, Глибоцький район – 386, Заставнівський район – 231, Кельменецький район – 222, Кіцманський район – 357, Новоселицький район – 363, Путильський район – 169, Сокирянський район – 299, Сторожинецький район – 477, Хотинський район – 230, м. Чернівці – 1342.

У відомстві вкотре нагадують, що ліцензію можна отримати, звернувшись до Центру обслуговування платників з відповідною заявою та необхідними документами за місцем провадження суб’єктом господарської діяльності торговельної діяльності.

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.