Menu
Відбудеться Всеукраїнський вишкіл «Джура-прикордонник 2019»

Відбудеться Всеукраїнський вишкіл «Джура-прикордонник 2019»

By In Новини, Оголошення, конкурси On 07.02.2019


Міністерство молоді та спорту України у співпраці із Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Державною прикордонною службою України з 21 по 30 червня 2019 року планують проведення в Одеській області (м. Ізмаїл) Всеукраїнського вишколу «Джура-прикордонник», спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Зазначений захід проводиться з метою залучення мешканців прикордонних районів до національно-патріотичного виховання, створення позитивного іміджу українського військовослужбовця серед дітей та молоді, що сприятиме підготовці молоді до охорони державного кордону у складі державних органів і громадських формувань. 

До участі у заході запрошуються виключно представники прикордонних міст/районів або таких, що знаходяться на розмежувальній лінії з окупованими і неконтрольованими територіями України, які відповідають за координацію та розвиток Гри «Сокіл» («Джура») та будуть брати участь у Всеукраїнському вишколі «Джура-Прикордонник» у червні 2019 року, як вихователі та супроводжуючі рою, який зголосився до участі.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.