Menu
Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти району

Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти району

By In Новини On 21.02.2018


21 лютого в приміщенні Центру естетичного виховання «Юність Підгір’я», під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Діани Ковальчук, за участю в.о. начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту  районної державної адміністрації Михайла Чобітька, завідуючої районним методичним кабінетом Ірини Жижій, голови профспілки працівників освіти Віри Олійник відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району.

Під час заходу обговорено питання про підготовку документів для отримання закладами загальної середньої освіти ліцензій; про проведення профілактичних та протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалахів кору та інших інфекційних захворювань серед дітей, учнів, вихованців у закладах освіти району.

Зокрема директорів загальноосвітніх навчальних закладів району ознайомлено з порядком завершення 2017-2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів у закладах загальної середньої освіти Сторожинецького  району;  станом викладання історії та правознавства в закладах загальної середньої освіти.

Окрім того, присутніх ознайомлено з документом Міністерства освіти і науки України  «Щодо документів, які посвідчують особу», листами Департаменту  освіти і науки обласної державної адміністрації: «Дебюрократизація діяльності закладів освіти, автономія ЗЗСО та сертифікація вчителів», «Щодо застосування державної мови в освітній галузі», «Про втрату чинності певних нормативних актів та функціонування батьківського самоврядування».

За підсумками наради дано відповідні доручення.

                                                       


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.