Menu
Відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої освіти району

Відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої освіти району

By In Новини On 03.12.2018


30 листопада в приміщенні Центру естетичного виховання «Юність Підгір’я» під керівництвом начальника відділу освіти, сім’ї,молоді та спорту районної державної адміністрації Михайла Чобітька відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої освіти  району.

Під час заходу обговорено питання удосконалення контролю за охопленням дітей і підлітків шкільного віку навчанням; підготовки до проведення конкурсу  «Учитель року-2019»; про підсумки ЗНО 2017-2018 навчальному році; щодо організації еколого-натуралістичної освіти і виховання у Центрі еколого-натуралістичної творчості та закладах загальної середньої освіти  району.

Зокрема освітяни обговорили питання проведення у 2018-2019 навчальному році І-ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін; готовності закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 навчальному році; щодо організації роботи груп з короткотривалим перебуванням дітей в закладах дошкільної освіти; здобуття учнями повної  загальної середньої освіти.

Окрім того, розглянуто питання про недопущення порушень під  час проведення конкурсу на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти; реалізації впровадження концепції Нової Української Школи в закладах загальної середньої освіти району.

Відтак, заслухано виступ заступника головного лікаря центральної районної лікарні          з питань охорони материнства та дитинства


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.