Menu
Відбулася нарада з питань дотримання вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Відбулася нарада з питань дотримання вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

By In Новини, Об'єднання громад On 10.01.2020


Сьогодні, 10 січня, під головуванням в. о. голови районної державної адміністрації Василя Гоцуляка проведено нараду з головами місцевих рад району.

Під час заходу обговорено питання про дотримання вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (виконання пункту 1 листа Чернівецької обласної державної адміністрації від 21 грудня 2019 року №6/7420).

Як наголосив у своєму виступі в. о. голови районної державної адміністрації Василь Гоцуляк, місцеві ради, що не входять до складу створених об’єднаних територіальних громад району, мають активізувати роботу щодо утворення нових громад чи доєднання до вже створених територіальних громад.

Своєю чергою, голови місцевих рад ознайомили присутніх із бажаннями жителів щодо об’єднання.

За словами, голови Кам’янської сільської ради Миколи Костащука жителі Кам’янської, Старобросковецької та Михальчанської сільських рад мають намір створити об’єднану територіальну громаду з центром у селі Кам’яна.

Як зазначили Буденецький сільський голова Микола Федорян, Черешський сільський голова Михайло Боднарюк та голова Ропчанської сільської ради Ілля Олар, мешканці їх сіл мають бажання об’єднатися із Сторожинецькою ОТГ.

Остаточні рішення будуть прийматися на загальних зборах громадян вищезазначених сільських рад району, що планують провести до кінця січня 2020 року.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.