Menu
Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 12.12.2014


Громадська рада12 грудня при першому заступнику голови районної державної адміністрації Діані Ковальчук відбулося чергове засідання Громадської ради при Сторожинецькій райдержадміністрації.
Зокрема учасники засідання розглянули низку питань порядку денного, серед яких: дотримання безпеки дорожнього руху у місті Сторожинець, підсумків роботи Громадської ради за 2014 рік, затвердження Плану роботи Громадської ради на 2015 рік.
Зокрема голова консультативно-дорадчого органу Матвій Плегуца у своєму звіті щодо підсумків роботи Громадської ради за 2014 рік, зазначив, що впродовж роботи Громадської ради нового складу, яку обрано установчими зборами 23 червня 2014 року, проведено щоквартальні засідання, згідно затверджених планів роботи, що дало змогу працювати та готувати питання для розгляду фахово, виходячи зі специфіки та актуальності питань, які найбільше турбували громадськість і потребували роз’яснень та вирішення. Матвій Плегуца висловив сподівання на плідну роботу Громадської ради у 2015 році щодо подальшої ефективної взаємодії з органами виконавчої влади та врахування думки громадськості під час формування та реалізації державної політики.
Водночас у рамках засідання обговорено питання про дотримання безпеки дорожнього руху у місті Сторожинець. Відтак прийнято рішення звернутися з клопотанням до Сторожинецької міської ради та відділення ДАІ РВ УМВС в Чернівецькій області щодо встановлення пристрою примусового зниження швидкості («лежачого поліцейського») через проїзну частину по вулиці Видинівського, біля Сторожинецької гімназії; вивчення питання щодо зміни напрямку дороги на розі вулиць Карюкіна-Чапаєва; заборони руху транспорту по центральному майдані міста.
За результатами засідання члени Громадської ради прийняли низку рекомендацій стосовно розглянутих питань й затвердили план роботи Громадської ради на 2015 рік.


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.