Menu
Відбулося чергове засідання консультативно-дорадчого органу Ради старійшин при райдержадміністрації

Відбулося чергове засідання консультативно-дорадчого органу Ради старійшин при райдержадміністрації

By In Новини, Рада старійшин On 30.09.2015


титульна30 вересня при першому заступнику голови районної державної адміністрації Діані Ковальчук відбулося чергове засідання консультативно-дорадчого органу Ради старійшин при райдержадміністрації.

Під час засідання розглянули низку питань. Зокрема, розпочинаючи захід Діана Ковальчук інформувала присутніх про відзначення в районі Дня захисника України, яке відповідно до Указу Президента України від 23.08.2015 року № 497/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України відзначатимемо вперше. Так, за її словами, розроблено та затверджено спільне розпорядження районної державної адміністрації та районної ради «Про відзначення в районі Дня захисника України», організовано та проведено засідання Оргкомітету з відзначення державного свята, на якому обговорено заходи та затверджено відповідальних за їх проведення.

Відтак, під час засідання заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Дмитро Малайко інформував присутніх про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Також під час засідання старійшини цікавилися питанням щодо ситуації отруєння школярів та викладачів Давидівської ЗОШ I-III ступенів невідомою речовиною.

Як повідомила перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Діана Ковальчук, на сьогоднішній день стан госпіталізованих внаслідок отруєння невідомою речовиною Давидівської ЗОШI I-III ступенів значно покращився, за останню добу нових випадків захворювань – не було. Всіма службами області та району проводяться заходи, щодо виявлення причини отруєння, сьогодні на території району працює комісія  з міста Київ.

Представники Ради старійшин також виказали свою позицію щодо проведення на території Сторожинеччини цьогорічних місцевих виборів та оприлюднили власне звернення до громади району та учасників виборчого процесу щодо забезпечення чесних та прозорих виборів.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.