Menu
Відбулося чергове засідання консультативно-дорадчого органу – Ради старійшин при райдержадміністрації

Відбулося чергове засідання консультативно-дорадчого органу – Ради старійшин при райдержадміністрації

By In Новини, Об'єднання громад, Рада старійшин On 30.03.2016


титульна29 березня під головуванням керівника районної державної адміністрації Ярослава Бартоша відбулося чергове засідання консультативно-дорадчого органу при райдержадміністрації – Ради старійшин.

Під час заходу обговорено питання життєдіяльності району.

Як зазначив у вступному слові Ярослав Бартош, одним з пріоритетних та надзвичайно важливих в історичному контексті – є питання територіального об’єднання громад Сторожинеччини.

«Сторожинецький район розбудовували ви – наші старійшини, батьки, діди та прадіди, тому при розгляді питання об’єднання територіальних громад ми повинні дотримуватися принципу фінансової спроможності та самодостатності громади, від яких в свою чергу буде залежати перспектива нашого краю та добробут громадян», – наголосив Ярослав Бартош.

«Питання об’єднання територіальних громад ми обговорювали та вивчали впродовж минулого року, – зазначив голова райдержадміністрації. – Ми проводили роботу з кожною місцевою радою щодо вивчення фінансової доцільності та методики впровадження зазначеного об’єднання. На сьогодні, відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів України перспективного плану формування територій громад Чернівецької області, створено Великокучурівську громаду, на яку очікує чимало завдань та викликів. Своє бажання створити окремі громади висловили Красноїлька та Старокрасношорська місцеві ради з одного боку та Їжівска і Чудейська – з іншого. Це їх право».

«Що потужніша громада, то більше можливостей», – підкреслив Ярослав Бартош.

Свою думку щодо процесу об’єднання територіальних громад висловили старійшини району.

Зокрема, на думку члена Ради старійшин Сергія Стирана, об’єднання має відбутися із збереженням територіальної цілісності Підгір’я, оскільки, роздрібнивши район, буде втрачено всі надбання та об’єкти суспільної власності.

Під час засідання начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Дмитро Бойчук інформував присутніх про порядок надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

За підсумками засідання консультативно-дорадчого органу при райдержадміністрації вирішено опублікувати звернення Ради старійшин щодо об’єднання територіальних громад Сторожинеччини.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.