Menu
Відбулося чергове засідання консультативно-дорадчого органу Ради старійшин при райдержадміністрації

Відбулося чергове засідання консультативно-дорадчого органу Ради старійшин при райдержадміністрації

By In Новини, Рада старійшин On 20.02.2015


титульна20 лютого під керівництвом голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша відбулося засідання консультативно-дорадчого органу Ради старійшин при райдержадміністрації.

Під час засідання обговорено питання про заходи щодо організації проведення часткової мобілізації.

В ході заходу виступив голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який зазначив, що у зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією у державі, питання мобілізаційної роботи є одним з основних завдань районної влади та місцевих громад.

«Сьогодні ми спостерігаємо стабілізацію військово-оборонної ситуації, оскільки за останні півроку не було загиблих жителів району, що проходять службу в зоні АТО. Наразі покращилося забезпечення військовослужбовців військовою формою, боєприпасами, військовою технікою, новими видами озброєнь, немає проблем з продуктами харчування. А основне – це бойовий дух наших військових, які готові в будь який час дати остаточну відсіч агрессору», – підкреслив Ярослав Бартош.

Очільник району наголосив на необхідності активізації роботи військово-облікових столів в населених пунктах району, зазначивши, що за останні 23 роки повністю занедбано облік військово-зобов’язаних. За його словами, в березні цього року після підписання Указу Президента про демобілізацію, головам місцевих рад та районному військовому комісаріату буде рекомендовано здійснити кадрові зміни, відповідно до яких керівниками військово-облікових столів призначатимуться демобілізовані військовослужбовці, які воювали в зоні АТО», – зазначив очільник виконавчої влади району.

Як інформувала перший заступник голови районної державної адміністрації Діана Ковальчук, на виконання Указу Президента України про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році, в районі здійснюється відповідна мобілізаційна підготовка.
За її словами, з метою інформування громадян про військово-політичну ситуацію в країні та виховання патріотизму, формування у молоді національної ідентичності, вшанування захисників української державності районною державною адміністрацією постійно здійснюється робота щодо забезпечення висвітлення в місцевих ЗМІ та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації публікацій на військово-патріотичну тематику. Зокрема проводиться робота щодо підтримки вдів та сімей загиблих в АТО військовослужбовців, жителів району.

За підсумками засідання Ради старійшин прийнято рішення звернутися до громади Підгір’я з приводу часткової мобілізації.

1

2


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.