Menu
Відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України

Відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України

By In Новини On 16.08.2019


Сьогодні, 16 серпня, при в.о. голови районної державної адміністрації Василю Гоцуляку відбулося чергове засідання організаційного комітету з  підготовки та відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України.

Під час  заходу обговорено питання щодо стану виконання спільного розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 25 липня 2019 року №46 «Про відзначення в Сторожинецькому районі 28-ї річниці незалежності України» та доручень наданих за підсумками засідання організаційного комітету з  підготовки та відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України, що відбулося 23 липня 2019 року.

Встановлено, що робота щодо підготовки та відзначення в районі Дня незалежності України здійснюється відповідно до термінів виконання визначених Протоколом доручень наданих за підсумками організаційного комітету з  підготовки та відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України  від 24.07.2019 р..

Довідково

За підсумками засідання Оргкомітету з  підготовки та відзначення в районі 28-ї річниці незалежності України від 23 липня 2019 року вирішено, в рамках  відзначення Дня Незалежності України, проведення 23 серпня до Дня Державного Прапора України урочистої ходи з національним стягом вулицями міста Сторожинець, яка розпочнеться о 8.45 год. від  районного будинку національних культур та проведення о 9.00 год.церемонії підняття Державного Прапора України.

Зокрема 24 серпня о 10. 00 год. на центральній майдані міста Сторожинець заплановано провести урочистості з нагоди Дня Незалежності України.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.