Menu
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 23.04.2020


22 квітня під головуванням голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянуто питання про
продовження на території Сторожинецького району Чернівецької області карантину до 11 травня 2020 року.

Окрім того, членами комісії обговорено питання про запровадження додаткових обмежувальних заходів, зокрема щодо відвідування громадянами Сторожинецького району кладовищ.

За результатами виступів по першому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року продовжити на території Сторожинецького району карантин до 11 травня 2020 року.
  2. Відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, Сторожинецькій, Великокучурівській, Чудейській, Красноїльській об’єднаним територіальним громадам видати відповідні накази про продовження карантину у навчально-виховних закладах.

За результатами виступів по другому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Інформацію про запровадження додаткових обмежувальних заходів, зокрема щодо відвідування громадянами Сторожинецького району кладовищ взяти до відома.
  2. Рекомендувати Сторожинецькій, Великокучурівській, Чудейській, Красноїльській об’єднаним територіальним громадам та сільським радам району з урахуванням положень статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статтями 30, 40-41 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірісу COVID-19» (зі змінами), а також постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 року № 11 тимчасового заборонити відвідування громадянами кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

Протокол від 22.04.2020 №19


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.