Menu
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 22.06.2020


22 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянуто питання про 
розвиток події та заходи на території Сторожинецького району, пов’язані з повінню та дощовими паводками.

Окрім того, членами комісії обговорено питання про розгляд звернення голови Нижньопетровецької сільської ради Федоряна Георгія Григоровича щодо підтоплення моста, що з’єднує автотранспортне сполучення між с. Нижні Петрівці та с. Верхні Петрівці.

 

За результатами виступів по першому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Про розвиток події та заходи на території Сторожинецького району, пов’язані з повінню та дощовими паводками, взяти до відома.
  2. Органам місцевого самоврядування Сторожинецького району:

1) підготувати для попередження і ліквідації негативних наслідків повені та дощових паводків інженерну й автомобільну техніку, засоби евакуації людей, мобільне насосне обладнання, автономні джерела живлення та освітлювання, засоби забезпечення питною водою, створити резерв пально-мастильних матеріалів;

2) визначити у складі місцевих матеріальних резервів, призначених для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, необхідний аварійний запас пально-мастильних, будівельних та сипучих матеріалів, мішків, засобів освітлювання, захисного одягу, шанцевого інструменту тощо;

3) забезпечити регулярну санітарну очистку прибережних смуг водних об’єктів на підпорядкованих територіях;

4) забезпечити вжиття заходів щодо: стійкого функціонування мостів, розчищення підмостових отворів від залишків деревини та сміття у межах ділянок відповідальності після паводка;

5) забезпечити розчистку кюветів, придорожніх каналів, дренажних систем та малих річок, з метою недопущення затримання паводкових вод у місцях розташування населених пунктів.

6) про проведену роботу та стан справ на відповідних територіях, інформувати районну комісію з питань ТЕБ та НС.

 

За результатами виступів по другому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Про розгляд звернення голови Нижньопетровецької сільської ради Федоряна Георгія Григоровича щодо підтоплення моста, що з’єднує автотранспортне сполучення між с. Нижні Петрівці та с. Верхні Петрівці, взяти до відома.
  2. Робочій комісії, з числа спеціалістів Сторожинецької районної державної адміністрації, Сторожинецького районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області та Нижньопетровецької сільської ради здійснити виїзд, з метою обстеження аварійного мосту. Копію акта обстеження надати комісії з питань ТЕБ та НС.
  3. Відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації після проведення обстеження направити клопотання до Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької обласної державної адміністрації щодо сприяння у виділенні коштів для проведення ремонту аварійної дороги мосту.
  4. Рекомендувати голові Нижньопетровецької сільської ради винайти можливість вжити можливих першочергових заходів щодо недопущення порушення автотранспортного сполучення між с. Нижні Петрівці та с. Верхні Петрівці.

Протокол від 22.06.2020 №25


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.