Menu
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 24.06.2020


24 червня під керівництвом голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання про розвиток події, яка виникла на території Сторожинецького району, внаслідок сильних дощів в період з травня по червень 2020 року.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію про розвиток події, яка виникла на території Сторожинецького району, внаслідок сильних дощів в період з травня по червень 2020 року, взяти до відома.
  2. Органам місцевого самоврядування Сторожинецького району:

1) обстежити на підпорядкованих територіях об’єкти, які постраждали внаслідок сильних дощів;

2) підготувати відповідні документи (акти обстеження об’єкту з описом та зазначенням розмірів завданих збитків, затверджені в установленому порядку (4 екз.), дефектні акти на відновлювальні роботи по кожному об’єкту, затверджені в установленому порядку (4 екз.), розрахунки завданих збитків, затверджені в установленому порядку (4 екз.), документи щодо страхування об’єкту, чи пояснення заявника про причини не страхування (4 екз.),  документи на про право власності, інша інформація, заяви, копії паспортів, довідки про присвоєння ІПН;

3) направити підготовлені документи до Сторожинецької районної державної адміністрації на розгляд районної комісії з питань ТЕБ та НС для попередньої класифікації надзвичайної ситуації.

 

Протокол від 24.06.2020 №28


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.