Menu
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 02.07.2020


2 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянуто питання про
розгляд звернення голови Великокучурівської сільської ради Тодеренчука Василя Мірчовича щодо підняття рівня води в річці Дереглуй.

 

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

  1. Про розгляд звернення голови Великокучурівської сільської ради Тодеренчука Василя Мірчовича щодо підняття рівня води в річці Дереглуй, взяти до відома.

2. Великокучурівській сільські раді:

1) підготувати та направити відповідні матеріали в Чернівецьку обласну державну адміністрацію для виділення коштів з резервного фонду;

2) винайти можливість стосовно надання допомоги постраждалим, внаслідок несприятливих погодних умов;

3) рекомендувати жителям Великокучурівської об’єднаної територіальної громади страхувати майно від нещасних випадків, в тому числі природного характеру.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

 

Протокол від 02.07.2020 №30


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.