Menu
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 31.07.2020


31 липня під головуванням голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання про ускладнення погодних умов на території Сторожинецького району, пов’язані з короткочасним дощем, сильним поривом вітру та градом.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія ВИРІШИЛА:

  1. Про ускладнення погодних умов на території Сторожинецького району, пов’язані з короткочасним дощем, сильним поривом вітру та градом, взяти до відома.
  2. Старобросківецькій сільській раді Сторожинецького району:

1) створити комісію при сільській раді для обстеження житлових будинків, які постраждали внаслідок несприятливих погодних умов та встановити суму збитків для встановлення попереднього рівня надзвичайної ситуації;

2) підготувати пакет документів та надати комісії з питань ТЕБ та НС відповідні матеріали для направлення в Чернівецьку обласну державну адміністрацію;

3) рекомендувати жителям с. Старі Бросківці страхувати майно від нещасних випадків, в тому числі природного характеру.

  1. ДП «СЛАП» Держспецлісгосп провести відводи та розробку лісосік по Сторожинецькому лісництву в кварталах 29, 31, 32, 35, 37, 42, 43, 44.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

 

Протокол від 31.07.2020 №32


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.