Menu
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 20.03.2020


Сьогодні, 20 березня,  під головуванням голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання члени комісії обговорили  питання про стан епідемічної ситуації та додаткові заходи на території Сторожинецього району Чернівецької області спричиненої  коронавірусом 2019-nСoV.

За результатами виступів, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Інформацію про стан епідемічної ситуації та додаткові заходи на території Сторожинецього району Чернівецької області спричиненої коронавірусом 2019-nСoV, взяти до відома.
  2. Сторожинецькій, Чудейській, Красноїльській, Великокучурівській об’єднаним територіальним громадам та виконавчим комітетам сільських рад району, Сторожинецькому відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Чернівецькій області, Сторожинецькому управлінню Головного управління Держпродспоживслужби України у Чернівецькій області:

1) дозволити роботу, з метою недопущення зриву весняної кампанії та польових робіт, дотримання прав та законних інтересів землевласників та орендарів земельних ділянок, за умови проведення посилених заходів дезінфекції та недопущення скупчення людей (не більше двох покупців одночасно в захисних масках.

2) довести до керівників закладів із продажу насіння, добрива, засобів захисту рослин дану інформацію.

  1. Рекомендувати Сторожинецькій, Чудейській, Красноїльській, Великокучурівській об’єднаним територіальним громадам та виконавчим комітетам сільських рад району призупинити роботу закладів торгівлі щотижнево у неділю окрім АЗС, аптек, ритуальних послуг. В разі призупинення роботи закладів проінформувати населення на підпорядкованій території.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.