Menu
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 27.03.2020


Сьогодні, 27 березня, під головуванням голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання про розвиток епідемічної ситуації на території Сторожинецького району Чернівецької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; про продовження на території Сторожинецького району Чернівецької області карантину на 30 днів до 24 квітня 2020 року; про забезпечення діяльності суб’єктів господарювання в умовах карантину; визначення та затвердження додаткових баз лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; про обмеження будь-яких пасажирських перевезень через державний кордон України; про введення особливого режиму з обмеженим в’їздом та виїздом в с. Великий Кучурів Сторожинецького району; про стан продовольчої безпеки та моніторинг наявності продуктів харчування на території Сторожинецького району Чернівецької області області.

За результатами виступів по першому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

Інформацію про розвиток епідемічної ситуації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Сторожинецького району Чернівецької області, взяти до відома.

За результатами виступів по другому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

 1. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року продовжити на території Чернівецької області карантин на 30 днів до 24 квітня 2020 року.
 2. Сторожинецькій, Великокучурівській, Красноїльській, Чудейській об’єднаним

територіальним громадам та сільським радам району забезпечити:

1) визначення та маркування меж територій з особливими умовами в’їзду та виїзду шляхом встановлення інформаційних знаків, табличок про введення особливого режиму проведення протиепідемічних заходів;

2) належне облаштування (освітлення, шлагбауми, санітарні бар’єри, наявність необхідної кількості примірників медико-санітарних декларацій тощо) контрольно-пропускних пунктів на в’їздах і виїздах із територій з особливим режимом, у зв’язку нововиявленими осередками спалаху інфекційної хвороби;

3) пропуск осіб, які залишають території особливого режиму або в’їжджають у неї за умови заповнення медико-санітарної декларації та направлення на обстеження осіб з підозрою на гострі респіраторні захворювання;

4) обмеження руху громадського транспорту у Сторожинецькому районі за винятком перевезення персоналу медичних та екстрених служб, підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність населення;

5) проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, щоденної дезінфекції проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових та інших територій населених пунктів;

6) створення формувань цивільного захисту із залученням громадських та волонтерських організацій для проведення великих обсягів робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, зокрема проведення заходів із санітарної обробки людей, спеціальної обробки майна, одягу, транспорту та об’єктів;

7) моніторинг наявності продуктів харчування та їхньої безпеки в продовольчих магазинах на відповідній території.

 1. Сторожинецькому районному сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області та Сторожинецькому відділу поліції ГУ НП в Чернівецькій області обмежити контакт працівників, які забезпечують чергування на контрольно-пропускних пунктах з місцевими громадянами.
 2. Встановити наступні обов’язки працівників, які забезпечують чергування на контрольно-пропускних пунктах:

1) Сторожинецький відділ поліції ГУ НП в Чернівецькій області – забезпечує реалізацію превентивних та примусових заходів, приймає рішення про перетин поста транспортом, який не зазначений в обмежувальних заходах;

2) Сторожинецький районний сектор Управління ДСНС України у Чернівецькій області – забезпечує належне дотримання протипожежних та санітарних умов в наметі.

За результатами виступів по третьому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 на території Сторожинецького району Чернівецької області заборонено:

1)         до 24 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно- розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес- центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами і агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

торговельної діяльність та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень, за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

2) до 24 квітня 2020 року:

регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжрайонному, внутрішньорайонному та сполученні, крім перевезення:

легковими автомобілями;

службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, лише на місцях для сидіння і виключно за маршрутами руху, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

За результатами виступів по четвертому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

 1. КНП «Сторожинецька ЦРЛ», КНП Сторожинецький районний центр ПМСД визначити та надати пропозиції голові Сторожинецької районної державної адміністрації Дмитру БАЛІНОВУ перелік об’єктів соціальної сфери (заклади освіти, санаторії, профілакторії, заклади культури та спорту, павільйони, тощо) які можливо буде додатково переобладнати у лікувальні заклади для стаціонарного лікування хворих на COVID-19 на випадок перевантаження закладів охорони здоров’я.

За результатами виступів по пятому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

 1. Інформацію про обмеження будь-яких пасажирських перевезень через державний кордон України, взяти до відома.
 2. Сторожинецькій, Великокучурівській, Красноїльській, Чудейській об’єднаним територіальним громадам та сільським радам району попередити громадян Сторожинецького району Чернівецької області через засоби масової інформації, що в ніч з 27 по 28 березня 2020 року застосовуються обмеження для будь-яких пасажирських перевезень через державний кордон України.

За результатами виступів по шостому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

 1. У зв’язку з загрозою можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 визначити зоною з обмеженим в’їздом та виїздом село Великий Кучурів Сторожинецького району.
 2. Сторожинецькому районному сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області спільно з Сторожинецьким відділом поліції Головного управлінням Національної поліції України в Чернівецькій області та Сторожинецьким районним військовим комісаріатом:
 • створити на в’їзді і виїзді із території села Великий Кучурів Сторожинецького району контрольно-пропускні пункти;
 • установити особливий режим в’їзду та виїзду громадян і транспортних засобів, а у разі необхідності – проводити санітарний огляд речей, багажу, транспортних засобів та вантажів;
 • повністю заблокувати рух по дорогах місцевого значення та комунальної власності на в’їздах до населеного пункту, крім дороги  (О-26044) та здійснювати контроль за їх блокуванням.
 1. Великокучурівській об’єднаній територіальній громаді організувати та забезпечити пости засобами індивідуального захисту, відповідно до визначеного розрахунку гарячим харчуванням, дровами (палетами) для обігріву, тощо.
 2. Сторожинецькій, Красноїльській, Чудейській об’єднаним територіальним громадам та сільським радам району у разі поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на підпорядкованих територіях винайти резерви для фізичного блокування населених пунктів.

За результатами виступів по сьомому питанню, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

 1. Інформацію про стан продовольчої безпеки та моніторинг наявності продуктів харчування на території Сторожинецького району Чернівецької області області, взяти до відома.
 2. Сторожинецькій, Великокучурівській, Красноїльській, Чудейській об’єднаним територіальним громадам та сільським радам району забезпечити:

1)         моніторинг наявності продуктів харчування та їхньої безпеки в продовольчих магазинах;

2)         продовольчими товарами в достатній кількості;

3)         інформацію подавати Сторожинецькій районній державної адміністрації.

Рішення комісії з питань ТЕБ та НС є обов’язковим для всіх підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб, які розташовані, здійснюють діяльність, або проживають на території Сторожинецького  району.

Невиконання рішення тягне за собою відповідальність згідно вимог чинного законодавства.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.