Menu
Відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

Відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 14.12.2018


14 грудня при голові районної державної адміністрації Ярославу Бартошу відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

Під час засідання заслухано звіт голови Громадської ради при Сторожинецькій районній державній адміністрації про підсумок роботи Громадської ради за 2018 рік.

Як інформував голова Громадської ради Матвій Плегуца, впродовж 2018 року проведено щоквартальні засідання консультативного органу, під час яких розглянуто питання життєдіяльності району.

Серед них питання про затвердження Положення про Громадську раду при Сторожинецькій районній державній адміністрації; про затвердження плану роботи Громадської ради при Сторожинецькій районній державній адміністрації на 2018 рік; про підсумки соціально-економічного розвитку Сторожинецького району за 2017 рік та перспективи на 2018 рік; про можливість створення пансіонату тимчасового перебування дітей та молоді з інвалідністю; про надання стоматологічних послуг на дому лежачим дітям-інвалідам; про дотримання безпеки дорожнього руху у м. Сторожинець; про створення та функціонування Сторожинецького госпітального округу; про особливості розвитку первинної медико-санітарної ланки в контексті надання кваліфікованої медичної допомоги сільському населенню Сторожинецького району; про новий порядок надання субсидій жителям Сторожинецького району.

За його словами, за підсумками розгляду вищезазначених питань приймалися відповідні рішення та рекомендації.

Окрім того, під час засідання консультативно-дорадчого органу обговорено питання про затвердження Плану роботи Громадської ради на 2019 рік.

За підсумками заходу прийнято відповідні рішення.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.