Menu
Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

By In Новини On 17.10.2019


17 жовтня під керівництвом в.о. голови районної державної адіміністрації Василя Гоцуляка відбулося засідання колегії районної державної адміністрації.

Під час засідання розглянуто питання про підсумки соціально-економічного розвитку Сторожинецького району за 9 місяців  2019 року; про   стан виготовлення нормативно-грошової оцінки земель  населених пунктів району.

Зокрема членами колегії обговорено питання про  стан готовності закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період в 2019-2020 навчальних роках, хід та проблеми.

Окрім того, під час засідання розглянуто питання про   роботу територіальних органів міністерств, відомств та інших структур в напрямку виведення з тіні зайнятості населення та легалізації заробітних плат на теренах Сторожинецького району.

Водночас учасниками колегії заслухано та обговорено питання про стан матеріально-технічного забезпечення закладів культури та підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

За результатами засідання вирішено доопрацювати окремі питання з урахуванням пропозицій членів колегії та винести їх на розгляд сесії районної ради.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.