Menu
Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 29.01.2016


29 січня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Діани Ковальчук відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянули питання про стан захворювання на гострі респіраторні вірусні захворювання та пневмонію, вжиття протиепідемічних заходів щодо недопущення зростання захворюваності на підприємствах, установах, організаціях та навчальних закладах на території Сторожинецького району.

За результатами виступів з урахуванням обговорення, комісія вирішила управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, у зв’язку з перевищенням епідемічного порогу в окремих навчальних закладах району, призупинити навчальний процес з 01 по 05 лютого 2016 року: Банилово-Підгірнівської гімназії; Верхньопетровецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст.; Верхньопетровецької ЗОШ №2 І-ІІІ ст.; Костинецького НВК; Ропчанського НВК. Продовжити обмежувальні заходи з 01 по 05 лютого 2016 року, стосовно призупинення навчального процесу в шкільних та дошкільних  закладах району, прийняті попередніми протокольними рішеннями комісії ТЕБ та НС.

Окрім того, у зв’язку з підвищенням епідемічного порогу захворювання серед населення району перевести роботу Сторожинецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги в режим підвищеної готовності і оголосити 31 січня робочим днем.

Протокол № 6 від 29 січня 2016 року


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.