Menu
Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

By In Новини, Сторожинецька районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій On 26.01.2016


26 січня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Діани Ковальчук відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянули питання про стан захворювання на гострі респіраторні вірусні захворювання та пневмонію, вжиття протиепідемічних заходів щодо недопущення зростання захворюваності на підприємствах, установах, організаціях та навчальних закладах на території Сторожинецького району.

Зокрема проведено аналіз щоденного моніторингу про стан захворюваності дітей у навчальних закладах району.

За результатами виступів з урахуванням обговорення, комісія вирішила управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, у зв’язку з перевищенням епідемічного порогу в окремих навчальних закладах району, призупинити навчальний процес з 27 по 29 січня 2016 року: Красноїльської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.; Красноїльської ЗОШ №3 І-ІІІ ст.; Красноїльської гімназії; Бобовецького НВК; Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Нижньопетровецької ЗОШ №1 І-ІІІ ст.; Чудейської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.; Чудейського НВК; Красноїльської ЗОШ №2 І-ІІ ст.; Новобросковецької ЗОШ І-ІІ ст.; Чудейської ЗОШ №3 І-ІІ ст.; Дубівського НВК. Продовжувати щоденний моніторинг учнів у навчальних та дошкільних закладах району, та підвищити контроль щодо захворювання дітей в цих закладах.

Окрім того, органам місцевого самоврядування району обмежити масові спортивні та розважальні заходи на території району. Застерегти жителів щодо негайного звернення до медичних закладів у випадку ознак гострого респіраторного захворювання.

Протокол № 5 від 26 січня 2016 року


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.