Menu
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій районній державній адміністрації

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей при Сторожинецькій районній державній адміністрації

By In Новини On 13.03.2020


13 березня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Кухарука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації.

Під час заходу розглянуто питання про доцільність затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України; про доцільність встановлення опіки над дитиною-сиротою; про доцільність влаштування малолітніх дітей позбавлених батьківського піклування.

Окрім того, членами комісії розглянуто питання про доцільність влаштування неповнолітньої дитини позбавленої батьківського піклування жителя; про доцільність надання дозволу  на виїзд до країни Італія дитини, позбавленої батьківського піклування; про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди з числа працівників суб’єктів виявлення та організації соціального захисту дітей сім’ї.

Відтак,  під час засідання члени комісії розглянули та переглянули індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
За результатами засідання прийнято відповідні рішення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.