Menu
Відбулося засідання консультативно – дорадчого органу при райдержадміністрації – Громадської ради

Відбулося засідання консультативно – дорадчого органу при райдержадміністрації – Громадської ради

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 12.03.2015


титульна11 березня при першому заступнику голови районної державної адміністрації Діані Ковальчук відбулося чергове засідання Громадської ради.

Зокрема учасники засідання розглянули низку питань порядку денного, серед яких: дотримання безпеки дорожнього руху у місті Сторожинець, про заходи щодо недопущення пересування дітей та дорослих по меморіалу загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років в парку ім. Ю.Федьковича м. Сторожинець.

По першому питанню виступив представник Сторожинецького відділення ДАІ РВ УМВС Михайло Данилюк, який надав відповіді на питання членів консультативно-дорадчого органу щодо встановлення пристрою примусового зниження швидкості («лежачого поліцейського») через проїзну частину по вулиці Видинівського, біля Сторожинецької гімназії; щодо зміни напрямку дороги на розі вулиць Карюкіна-Чапаєва; заборони руху транспорту по центральному майдані міста.

Доповідаючи по другому питанню начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Ірина Давидчук зазначила, що однією з пам’яток історії місцевого значення є Меморіал – братська могила радянських воїнів і жертв політичного протиборства та пам’ятний знак воїнам-землякам, що знаходиться у парку ім. Ю. Федьковича міста.
За її словами, відділом здійснено низку заходів щодо недопущення пересування дітей та дорослих по меморіалу загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, серед яких публікація статті у районній газеті «Рідний край», з проханням шанобливо ставитися до героїв краю, надіслано листа в управління освіти районної державної адміністрації з прохання на уроках історії роз’яснювати учням про важливість шанобливого ставлення до героїв нашого краю, не нехтувати місцем їхнього поховання – Меморіалом.

За результатами засідання вирішено рекомендувати Сторожинецькому відділенню ДАІ РВ УМВС звернутися до Сторожинецької міської ради щодо встановлення по вулиці Карюкіна «дзеркала оглядовості», рекомендовано Сторожинецькій міській раді встановити по вулиці Видинівського, біля гімназії, світлофор з кнопкою виклику, забезпечити оновлення розмітки пішохідних переходів міста та зробити пішохідну розмітку на перехресті, біля Лісового коледжу.
Відтак доручено відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації розробити проект щита з інформацією про меморіал загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років в парку ім. Ю.Федьковича м. Сторожинець та презентувати його на черговому засіданні Громадської ради; управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації активізувати роботу в загальноосвітніх навчальних закладах району щодо дотримання правил дорожнього руху, забезпечити проведення виховних годин шанобливого ставлення до місць поховання пращурів, що віддали життя за Вітчизну.


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.