Menu
Відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій районній державній адміністрації

Відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій районній державній адміністрації

By In Координаційна рада, Новини On 27.09.2019


27 вересня під керівництвом в. о. голови районної державної адміністрації Василя Гоцуляка відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту прав дитини при Сторожинецькій районній державній адміністрації.

Під час засідання розглянуто питання про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації з внутрішньо-переміщеними особами з дітьми, які прибули на територію Сторожинецького району з тимчасово окупованих територій України; про організацію роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації щодо оздоровлення дітей, в тому числі дітей пільгових категорій; про стан взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері домашнього насильства.

Зокрема членами Координаційної ради заслухано питання про роботу виконавчого комітету Нижньопетровецької  сільської ради з дітьми, в тому числі  дітьми пільгових категорій; про роботу виконавчого комітету Кам᾽янської сільської ради з дітьми, в тому числі дітьми пільгових категорій.

Окрім того, обговорено питання про стан забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на сімейну форму виховання; про стан дитячої злочинності  на території Сторожинецького району.

За підсумками заходу прийнято відповідні рішення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.