Menu
Відбулося засідання новообраної Громадської ради при райдержадміністрації

Відбулося засідання новообраної Громадської ради при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 11.07.2014


PIC_010711 липня відбулося засідання новообраної Громадської ради при Сторожинецькій райдержадміністрації.

Розпочинаючи захід, голова громадського утворення Матвій Плегуца висловив сподівання на плідну роботу його представників у питанні налагодження ефективної взаємодії з органами виконавчої влади та врахуванні думки громадськості під час формування та реалізації державної політики.

Відтак учасники засідання розглянули низку питань порядку денного. Зокрема, головний інженер Сторожинецького району електричних мереж Андрій Щербатюк доповів присутнім про роботу РЕМу впродовж І півріччя 2014 року. Він, зокрема, довів до відома виконання планових показників з технічного обслуговування електромереж, заміни опор та проводу, розчистки трас тощо. Натомість члени громадської ради вказали на низку недоліків у роботі РЕМу, зокрема, щодо неналежного обслуговування населення окремими працівниками, котрі проводять звірку показників лічильників, оперативності реагування на аварійні відключення споживачів від електропостачання, а також необхідності заміни окремих електроопор, зокрема, у м. Сторожинець.

Водночас у рамках засідання заслухали питання про охоплення дітей району дошкільним вихованням. Таким чином обговорено питання формування черг у дитячі садки району, відсутність дошкільних установ у низці населених пунктів, відкриття нових НВК та додаткових груп у діючих садках тощо. Відтак прийнято рішення рекомендувати управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту вивчити можливість заснування на Сторожинеччині приватних дитячих садків, впорядкувати черги до дитсадків та продовжити роботу щодо створення умов для максимального забезпечення дітей дошкільною освітою.

Також під час заходу обговорено питання про зміни до Конституції України щодо децентралізації державної влади. З вказаного питання доповідав начальник районного управління юстиції Василь Гоцуляк, котрий роз’яснив окремі аспекти змін до Основного Закону держави й навів паралелі діючої Конституції із проектом майбутніх змін.

За результатами засідання члени Громадської ради прийняли низку рекомендацій стосовно розглянутих питань й затвердили план роботи Громадської ради на поточний рік.

PIC_0073PIC_0081


About the Author

pressa

Comments are closed here.