Menu
Відбулося засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня пам’яті жертв політичних репресій, Дня Героїв та Дня вишиванки

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня пам’яті жертв політичних репресій, Дня Героїв та Дня вишиванки

By In Новини On 14.05.2018


14 травня при першому заступнику голови районної державної адміністрації Діані Ковальчук, заступнику голови районної ради Володимиру Філіповичу відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті жертв політичних репресій, Дня Героїв та Дня вишиванки.

Під час  засідання обговорено плани заходів.

Вирішено 17 травня 2018 року о 14.00 год. з нагоди відзначення в районі Дня вишиванки, в Сторожинецькому районному будинку національних культур, провести свято «Вишиванка Підгір’я».

Окрім того, 20 травня 2018 року о 08.00 год. на центральному майдані міста Сторожинець заплановано провести заходи  з нагоди  Дня пам’яті жертв політичних репресій,  що відзначається в рамках заходів у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору-масових політичних репресій 1937-1938 років, Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та Дня Героїв.

За результатами засідання надано відповідні доручення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.