Menu
Відбулося засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут

By In Новини On 13.01.2020


Сьогодні, 13 січня, при в.о. голови районної державної адміністрації Василю Гоцуляку, заступнику голови районної ради Володимиру Філіповичу відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки та відзначення в районі Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут.

Під час засідання обговорено план заходів, відповідно до якого заплановано провести урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України 22 січня 2020 року о 14.00 та урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут 29 січня 2020 року о 14.00 на центральному майдані міста Сторожинець.

Зокрема передбачено провести в закладах загальної середньої освіти району тематичні уроки, вікторини на краще знання історії становлення Української державності, урочисті лінійки, тематичні виховні години на тему: «Соборна, єдина Україна», виховні години до Дня пам’яті Героїв Крут «На Аскольдовій могилі поховали їх…», круглі столи, засідання молодіжних клубів на тему: «Злука Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та її значення в історії України», «Герої Крут – приклад патріотизму та самопожертви в ім’я Батьківщини».

Окрім того, організувати в бібліотеках району тематичні експозиції, книжкові виставки «Україна суверенна: від витоків до сьогодення», «Соборність: свято єдності», «Герої Крут –цвіт героїчної молоді України», присвячені висвітленню історії Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Акту злуки та участі буковинців у національно-визвольних змаганнях  на початку XX століття.

За результатами засідання надано відповідні доручення.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.