Menu
Відбулося засідання Оргкомітету з відзначення в районі Дня захисника України

Відбулося засідання Оргкомітету з відзначення в районі Дня захисника України

By In Новини On 02.10.2019


Сьогодні, 2 жовтня, при в.о. голови районної державної адміністрації Василю Гоцуляку, за участю керуючого справами-заступника керівника виконавчого апарату районної ради Сергія Стирана, відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки та відзначення в районі Дня захисника України.

Під час  засідання обговорено план заходів, відповідно до якого передбачено проведення 11 жовтня 2019 року о 14.00 год. у місті Сторожинець та населених пунктах району урочистості з нагоди Дня захисника України за участю керівників та представників виконавчої влади і місцевого самоврядування, голів та депутатів місцевих рад, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, учасників Революції гідності, ветеранів війни та військової служби, учасників українського визвольного руху, членів сімей загиблих (померлих) воїнів.

Окрім того, передбачено проведення в закладах загальної середньої освіти району провести історичні уроки, уроки мужності, години спілкування, виставки художньої літератури, конкурси літературних творів на патріотичну тематику.

Відтак забезпечити відкриття у бібліотеках району тематичних експозицій з матеріалами про подвиг Героїв району, які загинули захищаючи територіальну цілісність держави на сході України та Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності.

За результатами засідання надано відповідні доручення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.