Menu
Відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України

Відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 06.12.2016


dscn6180

5 грудня у районному будинку національних культур відбулася урочистість з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України, а також благодійний концерт дуету заслужених артистів України Марії і Володимира Лобураків – «Скриня». Кошти, зібрані під час заходу спрямують на потреби бійців АТО.

Участь у заході взяли голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Іван Лосік, представники установ, підприємств і організацій району. Захід розпочато з хвилини мовчання на знак пам’ять про загиблих за Україну.

До присутніх звернувся Ярослав Бартош. Керівник райдержадміністрації привітав присутніх волонтерів та бійців АТО з Міжнародним днем волонтера та Днем Збройних Сил України.

«Близько 2 років тому ми мало вживало слово «волонтер», – зазначив очільник виконавчої влади району. – Але війна Росії проти України створила активний волонтерський рух, який зробив неможливе – зупинив похід Росії по східних областях України. Завдячуючи нейморівному героїзму наших воїнів та самопожертві українського народу, який створив волонтерський рух, ми вистояли і зупинили ворога».

За словами Ярослава Бартоша, сторожинчани активно відгукнулися на потреби армії.

«Це було неймовірне піднесення, коли кожна родина вважала за необхідне долучитися до допомоги армії. Народ сказав: «Це наші діти, сини і чоловіки і віддали усе, щоб армія жила і була боєздатною, – сказав посадовець. – Я висловлюю вдячність кожному жителю нашого району. Ви неодноразово збирали кошти – а це більше мільйона гривень на підтримку війська. Щиро вдячний кожному керівнику місцевих установ і організацій, які робили усе можливе, аби надати допомогу. Висловлюю щиру вдячність дітям, які в школах в’язали рукавиці і панчохи для військових».

dscn6195

За словами Ярослава Бартоша, саме народ України породив Збройні Сили, які сьогодні входять в тридцятку найсильніших армій світу.

«Слава кожному воїну!. Слава усім, хто пройшов випробування війною! Слава кожному, хто сьогодні боронить територіальну ціліність і незалежність України на передовій! Слава кожному волонтеру! Перемога буде за нами! Слава Україні!», – підсумував Ярослав Бартош.  

З нагоди свята Ярослав Бартош спільно з Іваном Лосіком вручили волонтерам та військовослужбовцям пам’ятні знаки та почесні грамоти районної державної адміністрації і районної ради.

Зокрема, нагороджено спільними почесними грамотами та подяками волонтерів Вадима Грозаву, Сергія Грендея, Олександра Рудого, Сергія Корочука, Сторожинецьку школу-інтернат та члена ГО «Волонтерський рух Сторожинеччини» – дует «Скриня».

Військовослужбовців нагороджено пам’ятними відзнаками. Зокрема, нагрудний знак «Учасник АТО» вручили: Іллю Нестору з Давидівки, Анатолію Мотку та Сергію Панті з Кам’яни, Івану Ончулу та Сергію Захарчуку з Великого Кучурова, Віктору Кнапику, Вадиму Гаденку, Віталію Гринчуку, Андрію Мотовильцю, Андрію Бужняку, Дмитру Павлишину, Сергію Гринчуку зі Сторожинця, Олександру Медведю зі Слободи-Комарівців, Василю Цуркану з Снячева, Валентину Адабеці з Тисовця, Івану Векличу з Буденця, Івану Гараміті зі Старої Жадови та Івану Шмиговатому з Ясено.

dscn6203

dscn6209

dscn6210

Згодом для присутніх виступили аматори народної творчості району та дует «Скриня».

dscn6300

dscn6304

За результатами благодійного концерту, зібрано 16 126 гривень, котрі спрямують у зону АТО. Серед тих, хто долучився до збору коштів, були і окремі краяни, і колективи підприємств, установ та організацій, і вчителі та учні ЗОШ району.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.