Menu
Відбувся районний агропромисловий ярмарок «Осінь на Підгір’ї»

Відбувся районний агропромисловий ярмарок «Осінь на Підгір’ї»

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 03.10.2016


2 жовтня на центральному майдані міста Сторожинець відбувся районний агропромисловий ярмарок «Осінь на Підгір’ї», де мешканці Сторожинеччини мали нагоду придбати якісні сільськогосподарські товари за цінами виробника.

Свою продукцію на ярмарку презентували товаровиробники району та з-поза його меж. Зокрема, проведено виставку-продаж продукції, яка виробляється в населених пунктах району, продаж сільськогосподарської та промислової продукції;

Сторожинчани мали змогу продегустувати страви національної кухні та ознайомитись з виставкою – продажем кулінарних виробів.

Зокрема до уваги присутніх було представлено концертну програму, під час якої виступили фольклорні колективи району.

Разом з тим, під час ярмарку проведено конкурс  «Польовий велетень – 2016», за підсумками якого переможцям вручено подяки та грошові винагороди від районної державної адміністрації та районної ради.

У рамках районного агропромислового ярмарку також проведено розіграш лотереї, у ході якої розіграно супер-призи: ягня, кролика, півника та курочку. Розіграно також саджанці плодових дерев та кущів, продукцію квітникарства, овочі, фрукти, муку, цукор, соки, будівельний та сільськогосподарський реманент.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.