Menu
Відбувся регіональний тренінг в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні»

Відбувся регіональний тренінг в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні»

By In Новини On 13.04.2018


13 квітня відбувся регіональний тренінг в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

У заході взяли участь начальник відділу з питань соціально-трудових відносин та сімейної політики Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Сергій Николайчук, голова Чернівецького обласного громадського об’єднання «Сучасник плюс»  Ельвіра Мручковська, тренер-консультант Чернівецького обласного громадського об’єднання «Сучасник плюс»  Альона Ігнатьєва, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Дмитро Малайко, представники місцевих рад району.

Мета тренінгу полягала в сприянні здобуття учасниками необхідних знань і навичок з метою більш ефективного перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми та надання їм дієвої допомоги, зміцнення співпраці суб’єктів механізму перенаправлення постраждалих від торгівлі людьми.

Під час заходу проведено презентацію та обговорено питання про людську безпеку в громаді: виклики у сфері протидії торгівлі людьми в Україні, змін в законодавстві та перерозподілі повноважень в процесі децентралізації.

Окрім того, обговорено питання щодо виявлення, перенаправлення та взаємодії НМВ у наданні допомоги  особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Відтак до уваги учасників інформаційного тренінгу представлено презентацію питання щодо ролі об’єднаних територіальних громад у взаємодії з органами влади та громадянським суспільством щодо попередження випадків торгівлі людьми, соціального замовлення як інструменту взаємодії.

З підсумками заходу надано інформацію щодо масштабів, причин і наслідків торгівлі людьми в Україні та за її межами, законодавчої бази з цього питання та надання допомоги постраждалим державними структурами та громадськими організаціями.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.