Menu
Відбувся семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці»

Відбувся семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці»

By In Новини On 25.07.2018


24 липня в приміщенні Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості в рамках інформаційної компанії з протидії торгівлі людьми відбувся семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

У заході взяли участь представники райнного цетру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу «Сторожинецьке бюро правової допомоги» Чернівецького МЦ з НБВПД надання безоплатної вторинної правової допомоги, Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості, безробітні району.

Під час заходу виступила директор райнного цетру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина Ірініч, яка зазначила, що в усіх країнах діють достатньо жорсткі закони й обмеження щодо використання іноземців, як трудових мігрантів, тому українським громадянам практично неможливо знайти там легальну роботу.

«Українці потрапляють за кордон без знання чужих законів, звичаїв і традицій, часто – не володіючи іноземною мовою. – На жаль, мало хто з них має уявлення не тільки про закони та правила, які діють у країнах в’їзду, а й про свої права й обов’язки. – В такому випадку порушення загальнолюдських прав людей, поряд зі зловживанням та насильством носить масовий характер. – Разом із важкими умовами праці вони страждають від фінансової експлуатації, використовуються для сексуальних послуг», – наголосила Марина Ірініч.

Як зазначив заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Дмитро Малайко, існує нагальна потреба в діях, спрямованих як проти економічного і сексуального,  рабства українців за кордоном, так і для надання допомоги жертвам торгівлі людьми, які повернулися.

Окрім того, про особливості правової допомоги, яку можуть отримати громадяни, що постраждали  внаслідок нелегальної трудової міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці розповіла учасникам семінару представник відділу «Сторожинецьке бюро правової допомоги» Чернівецького МЦ з НБВПД надання безоплатної вторинної правової допомоги Габріела Іринич.

Поради з легального працевлаштування та альтернативу роботі закордоном надала начальник відділу активної підтримки безробітних Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Олена Красовська, яка поінформувала присутніх про вакансії з достойною заробітною платою та умовами праці на Україні.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.