Menu
Відбувся семінар-нарада на тему «Вимоги санітарно-ветеринарних законодавств до організації харчування та впровадження системи НАССР»

Відбувся семінар-нарада на тему «Вимоги санітарно-ветеринарних законодавств до організації харчування та впровадження системи НАССР»

By In Новини On 28.11.2019


28 листопада відбувся семінар-нарада на тему «Вимоги санітарно-ветеринарних законодавств до організації харчування та впровадження системи НАССР».

У заході взяли участь начальник Сторожинецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Мирослав Швед, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Михайло Чобітько, інженер-технолог з організації харчування відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Леонора Фіріч, керівники та відповідальні особи за організацію харчування, медичні працівники, працівники харчоблоків закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти району.

Під час семінар-наради розглянуто питання про вимоги санітарного законодавства до харчоблоків закладів освіти та організації харчування; питання щодо додержання вимог законодавства про харчові продукти.

Зокрема обговорено питання про впровадження системи безпечності харчових продуктів НАССП в закладах освіти.

Як, зазначив начальник Сторожинецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Мирослав Швед, головним завданням системи HACCP є аналіз небезпек і проведення контролю над усіма етапами приготування страв і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів на склад і до моменту подачі готової страви.

«НАССР в закладах освіти – це важливий інструмент для контролю безпеки харчування дітей поза домом. На відміну від дорослих, діти не мають вибору, де харчуватися і як харчуватися, тож адміністрація закладів освіти зобов’язана впровадити і постійно підтримувати функціонування принципів системи HACCP на харчоблоках», – наголосив Мирослав Швед.

Під час заходу наголошено, що з 20 вересня 2019 року функціонування системи НАССР є обов’язковим для всіх потужностей, в тому числі постачальників та перевізників харчових продуктів, для закладів громадського харчування, харчоблоків дошкільних та освітніх закладів.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.