Menu
Відбувся семінар-навчання щодо здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель Prozorro

Відбувся семінар-навчання щодо здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель Prozorro

By In Державні закупівлі, Новини On 15.09.2016


15 вересня при голові районної державної адміністрації Ярославі Бартошу, за участю  представника електронного майданчику E-tender, менеджера з питань регіонального розвитку Юрія Ляшевича відбувся семінар-навчання щодо здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель Prozorro.

1

Під час заходу виступив представник електронного майданчику E-tender, менеджер з питань регіонального розвитку Юрій Ляшевич, який інформував присутніх про суть системи Prozorro, змін, які відбулися в законодавстві України з питань закупівель та практичні моменти використання електронної системи через авторизований електронний майданчик E-tender.

2

Довідково

Система «ProZorro» працювала в пілотному режимі з лютого 2015 року до квітня 2016 року. За цей час велика кількість замовників добровільно приєдналися до неї і навчилися нею користуватися.

З 1 квітня 2016 року на використання електронної системи публічних закупівель «ProZorro» перейшли центральні органи влади і великі державні компанії.

З 1 серпня 2016 року в Україні завершився повний перехід на електронніпублічні закупівлі через систему Prozorro. Відтепер використовувати Prozorro зобов’язані всі місцеві органи влади, комунальні підприємства і інші організації, які використовують бюджетні кошти.

Повний перехід на електронну систему означає, що всі тендери, які перевищують порогові значення, повинні проводитись через Prozorro. Державний замовник (орган влади, державне чи комунальне підприємство) повинен завантажувати в Prozorro тендерні заявки, оголошуючи таким чином закупівлю. Далі він відповідає на питання постачальників і проводить в електронній системі аукціон чи іншу процедуру, передбачену Законом «Про публічні закупівлі». Після визначення переможця, замовник зобов’язаний також завантажити в систему текст договору з постачальником.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.