Menu
Військові комісаріати Буковини проводять набір на військову службу за контрактом до 14-ї бригади, що дислокується в м. Володимир-Волинський Волинської області

Військові комісаріати Буковини проводять набір на військову службу за контрактом до 14-ї бригади, що дислокується в м. Володимир-Волинський Волинської області

By In Новини On 30.01.2019


Служба за контрактом – чудова нагода  отримати можливість для самореалізації, загартуватися фізично і духовно!

Військові комісаріати Буковини проводять набір на військову службу за контрактом до 14-ї бригади, щодислокується в м. Володимир-Волинський Волинської області.

Дана механізована бригада – підрозділ Сухопутних військ Збройних Сил України і на сьогоднішній день є однією з найбільшою та найпотужнішою в Україні. 

Військова частина бере участь в операції Об’єднаних сил  на Сході України, тому її військовослужбовці мають можливість отримати статус учасника бойових дій та в подальшому користуватися значним переліком пільг та гарантій, закріплених у Законі України.

Однією з умов для вступу на військову службу за контрактом є – підвищене щомісячне грошове забезпечення та різноманітні додаткові виплати протягом року. 

На військову службу за контрактом приймають громадян України, віком від 18  до 57 років, що маютьзадовільний стан здоров’я, фізичну підготовленість, придатність за професійно-психологічними та медичними показниками, відсутність судимостей, психіатричного та наркологічного обліку.

Детальніше можна дізнатись у Чернівецькому обласному  військовому комісаріаті за адресою: м. Чернівці, вул. Кобилянської 32, або у районному (міському) військовому комісаріаті за місцем перебування на військовому обліку.

Телефони для довідок:  0509480349,  (0372)524349


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.