Menu
Військовослужбовці допомагають мешканцям Стрілецького Кута долати наслідки негоди

Військовослужбовці допомагають мешканцям Стрілецького Кута долати наслідки негоди

By In Новини On 02.07.2020


Понад 30 військовослужбовців однієї з бригад оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України ліквідовують наслідки стихійного лиха на Буковині. Вони виконують роботи в селі Стрілецький Кут, Кіцманського району, яке особливо постраждало від негоди. Про це повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.

Зважаючи на масштаб лиха, військові не змогли залишитись осторонь та вже другий день, разом із особовим складом ДСНС, допомагають місцевим мешканцям долати збитки, спричинені повінню.

Для жителів села така підтримка є вагомою, особливо для літніх та самотніх. Як розповідає офіцер військової частини, люди, не зважаючи на біду, тепло їх зустріли та, як можуть, намагаються віддячити – пригощають обідами, запрошують на ночівлю.

Наразі хлопці повністю завершили роботи в кількох дворах та продовжують працювати більш ніж на 10 об’єктах. Здебільшого вони розчищають подвір’я та городи від нанесеного сміття, намулу і уламків дерев.

Раніше, 27 червня, військовослужбовці комісаріатів, підрозділів гарнізону разом з усіма небайдужими взяли участь у спільній толоці, ініційованій Чернівецькою ОДА.

 

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.