Menu
ВІТАЛІЙ ШПАК: ПІДҐРУНТЯМ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ БЮДЖЕТНИХ НАДХОДЖЕНЬ МАЄ БУТИ ЕФЕКТИВНА РОБОТА З ДЕТІНІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

ВІТАЛІЙ ШПАК: ПІДҐРУНТЯМ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ БЮДЖЕТНИХ НАДХОДЖЕНЬ МАЄ БУТИ ЕФЕКТИВНА РОБОТА З ДЕТІНІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ

By In Новини, Роз'яснення On 11.05.2018


Днями у фіскальному відомстві краю відбулася нарада за участі в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталія Петровича Шпака, його заступників, керівників структурних підрозділів обласного апарату та начальників районних управлінь. Серед основних питань, що виносилися на розгляд – це очікувані результати декларування податку на прибуток за перший квартал та пошук додаткових резервів зі сплати податку на доходи фізичних осіб.

Під час наради, яку провів Віталій Шпак, проаналізовані підсумки надходжень за всіма податками у січні- квітні цього року та розглянуто бюджетні перспективи, реалізація яких забезпечить виконання поточних завдань у травні. Особливу увагу посадовець звернув на покращення прогнозно – аналітичної роботи відзначивши, що кожна цифра має бути точною та передбачуваною. Позаяк – наголосив Віталій Петрович – кожен фахівець відомства має працювати над забезпеченням надходжень податкових коштів до бюджетів згідно доведених завдань.

Серед невідкладних заходів за підсумками наради визначено: перший напрямок – це ретельне відпрацювання «нульових» та збиткових декларацій з податку на прибуток. Контроль за повнотою сплати податку на прибуток підприємствами з незначним рівнем податкової віддачі, аналіз діяльності платників, які при збільшенні валових доходів декларують незначні обсяги об’єкту оподаткування або збільшують збитки;

другий напрямок – з метою збільшення надходжень податків провести аналіз усіх «ризикових» та встановити  постійний контроль за платниками, щодо нелегального використання ними найманих платників і виплати заробітної плати в «конвертах», особливо у закладах торгівлі, ресторанного та готельного бізнесу, сільськогосподарський товаровиробників. Адже використання «нелегалів» та виплата в «конвертах» зменшує сплату в бюджет відразу трьох платежів – податку на доходи фізичних осіб, військового податку та єдиного соціального внеску; третій напрямок – терміново провести дійові заходи щодо скорочення податкового боргу, особливо  шляхом продажу заставного майна.

Також учасники наради обговорили попередні підсумки деклараційної кампанії-2017.

 

Новини податкової


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.