Menu
Влада району разом із підприємцями відзначила їх професійне свято

Влада району разом із підприємцями відзначила їх професійне свято

By In Новини On 02.09.2011


Із привітанням до присутніх на святі підприємців звернувся голова райдержадміністрації Франц Федорович. Керівник виконавчої влади Сторожинеччини наголосив, що у нього та підприємців краю є одна спільна мета – створити потужну підприємницьку галузь, яка би виступала запорукою стабільності економіки району та забезпечила місцевих жителів постійним місцем роботи із високою заробітною платою.

«Районна влада високо цінує Ваш внесок у створення робочих місць, соціальний та економічний розвиток Підгір’я і тому двері адміністрації завжди широко відкриті не тільки для тих, хто веде активну громадську діяльність, але й для тих, хто потребує підтримки і допомоги влади» – зазначив Франц Федорович.

Привітання цього дня звучали і від представників районної ради, міської ради, районного відділу державно-податкової інспекції, районної санітарно-епідеміологічної служби, центру зайнятості, відділення Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі та Асоціації виробників району.

За сумлінну працю у розвитку економіки краю та активну громадянську позицію підприємців Підгір’я нагороджено грамотами обласної та районної державних адміністрацій, Сторожинецької районної та міської ради, а також грамотами районних відомств.

В дарунок бізнесмени Підгір’я отримали по примірнику книги «Моя Сторожинеччина», присвячене 20-й річниці незалежності України, а також музичні вітання буковинських естрадних виконавців.


About the Author

pressa

Comments are closed here.