Menu
Влада району вирішує проблеми, що турбують сільські громади

Влада району вирішує проблеми, що турбують сільські громади

By In Звернення громадян, Новини On 17.06.2011


Цього тижня голова районної державної адміністрації Франц Федорович здійснив виїзні прийоми громадян в населених пунктах, що належать до Зруб-Комарівської, Старожадівської, Буденецької та Череської сільських рад. В ході спілкування з громадянами, які звернулись по допомогу до керівника виконавчої влади району, оперативно вирішено питання щодо налагодження роботи адміністративних комісій сільських рад, відкриття аптечних пунктів при амбулаторіях та ФАПах, покращення роботи з благоустрою сіл, вивозу сміття, ремонту доріг, мостових переходів та інших питань, що турбують мешканців району.

Крім того за участю представників сільських громад, керівників районних управлінь та відділів, ЦРЛ, районної СЕС, райавтодору проведено обстеження об’єктів соціальної інфраструктури, господарських комплексів, о також об’єктів які зазнали ушкодження під час стихійного лиха 2008 та 2010 років.

Франц Федорович також ознайомився з проектом реконструкції приміщення Череського ФАПу, на базі якого планується відкриття амбулаторії сімейної медицини.

За результатами виїздів в населенні пункти району голова райдержадміністрації надав низку доручень стосовно відродження тваринництва в селах району, проведення інвентаризації земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення з метою забезпечення їх ефективного використання, з інших питань, спрямованих на сприяння вирішенню проблем мешканців сіл.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.