Menu
У місті відкриється магазин «Молочного краю»

У місті відкриється магазин «Молочного краю»

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 20.03.2013


молокоЦього дня очільник виконавчої влади району Франц Федорович зустрівся з головами правління Чернівецької облспоживспілки Михайлом Чебаном та Сторожинецької райспоживспілки Василем Гладким щодо питань розвитку на теренах району споживчої кооперації та сільськогосподарської діяльності.

Під час перемовин сторонами, зокрема, обговорені питання відкриття у місті цього року магазину споживчої кооперації з продажу продукції «Молочного краю», а також м’ясних товарів місцевих виробників. Окрім цього, домовлено про налагодження постачання хлібобулочної продукції Сторожинеччини до бюджетних установ району.

«Сьогодні на Підгір’ї ми зацікавлені в успішних виробниках і підприємствах, які б могли реалізовувати на нашій території власну якісну продукцію, –  відзначив Франц Федорович. – особливо це стосується міста, де жителі не мають можливості утримувати господарство та вимушені купувати привозні товари».

За словами керівника виконавчої влади Сторожинеччини, підтримка місцевого виробника є важливою складовою продовольчої безпеки району, його розвитку та благополуччя місцевих жителів. У зв’язку із цим, необхідно створити всі відповідні умови, аби заохотити підприємців краю до активної господарської діяльності.


About the Author

pressa

Comments are closed here.