Menu
ВОГНЕБОРЦЯМ СЕЛА КОМАРІВЦІ ПЕРЕДАЛИ ПОЖЕЖНУ АВТІВКУ

ВОГНЕБОРЦЯМ СЕЛА КОМАРІВЦІ ПЕРЕДАЛИ ПОЖЕЖНУ АВТІВКУ

By In Новини On 05.10.2018


4 жовтня голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у передачі громаді села Комарівці пожежної автівки з автопарку 12 державної пожежно-рятувальної частини Сторожинецького районного сектору ДСНC України у Чернівецькій області.

Технічний паспорт та ключі від автівки STAR 266 місцевій пожежній команді передав начальник Сторожинецького РС ДСНС України у Чернівецькій області Ігор Маніліч.

Автомобіль STAR 266  подарували Сторожинеччині її польські партнери з гміни Жгув 2015 року. Автівку району офіційно переказав тодішній бургомістр гміни Жгув Конрад Кобус.

Авто справно служило у районній пожежній частині та погасило чимало пожеж. Автівка у доброму технічному стані та у бойовій готовності.

Звертаючись до місцевої пожежної команди на старости села Світлани Бажури, голова райдержадміністрації зазначив про те, що автівку передано населеному пункту з огляду на його розташування. Відтак, авто має підсилити пожежну безпеку безпосередньо села Комарівці та навколишніх населених пунктів.  

Ярослав Бартош висловив сподівання на якнайменшу кількість пожеж, а відтак побажав, аби рятувальна машина виїжджала лише на тактичні навчання.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.